Огляд скрап-крамничок

Хочеться зробити невеличкий огляд скрап-крамничок, з якими я вже встигла познайомитись. Можливо, комусь із початківців стане в нагоді. Та і самій не завадить).

Отже, почнемо з може і не головного, але важливого: найнижчі ціни.Отже, поки що найнижчі ціни були помічені при замовленні у СП на сайтіСкрап-закупка - http://scrap-zacypca.blogspot.com/
Там можна придбати найрізноманітніші та дуже гарні гудзики, стрічки, підвіски та інше. Мінус - потрібно чекати з місяць (посилочка їде з Китаю) та стрічки можна замовляти лише рулончиками. Але, якщо знайти компанію, то це не проблема ).

У тієї ж людини можна придбати різноманітні висічки з картону, а також квіточки, стрічечки та інше вроздріб в магазинчику "Скрап-Хомяк" ось тут: http://scraphomjak.blogspot.com/
Ціни також приємні).

Ідемо далі.

Ще до того, як надибала в неті СП, назамовляла різної дрібноти з сайту"Наша бумага" - http://www.nashabumaga.com/. Так от - якщо у вас є час, то раджу замовляти в СП, бо в Нашій бумазі, для прикладу, перлинки на липкій основі 10 грн з гаком, а в СП - 5,40. Ось така-от "невеличка" різниця. Це стосується і дерев"яних гудзиків, й іншого.
Плюс магазину:  різноманітний папір гарної якості та дизайну формату А4 односторонній по 2,40. І при купівлі на певну суму додають в подарунок 1-2-3... аркуші в подарунок. Ну але, додам від себе, що ті аркуші для листівок не зовсім пригодні, скоріше для альбому чи зробити якусь композицію з фото, щоб вставити в рамочку.

Замовляла також в магазині "Зроби сама"http://shop.zrobysama.com.ua/
Багато товарів зі знижками, при замовленні від 300 грн доставка безкоштовна, якщо замовляти напередодні Дня народження, то дають додаткову знижку.
Але деяких товарів, необхідних для скрапу, немає в наявності, тому доводиться ходити ще й по інших магазинах.
Серед іншого, хочу відмітити заготовки для листівочок по 80 коп. Та супер-клейкий скотч тоненький - 3 мм.
Ціни хороші.

Побувала також і в магазині "Роса" - http://www.rosa.ua/.
Також на честь Дня народження порадували великою знижкою та безкоштовною доставкою.
Непогані ціни на дироколи. Є недорогі заготовки для листівок. Але теж в асортименті деяких необхідних речей не знайшла.

Чекаю зараз замовлення з магазину "Скрап-студія "З любов"ю"http://scrapstudio.com.ua/.
Там можна замовити різні штампики. В тому числі і українською! А також папір по 2,39. Є накопичувальна та одноразова знижка. Особисто я замовляла разом з дівчатами з Форуму для батьків "Малеча" - вони вже мають там найбільшу знижку - 40%.Додаю щойновідкритий мною магазинчик з гарним асортиментом - http://scrapua.com/. Ех, прощавай зарплата !